2017. dec. 02-án megrendezésre került a szokásos ádventi családos készülődés a Plébánián.

A rendezvény nagy érdeklődésre talált a plébánia családjai körében, 53 család töltötte meg zsúfolásig a templomot majd a plébániát.

A templomi lelki ráhangolódás után a szülők, gyerekek, nagyszülők lelkesen vetették bele magukat az ádventi koszorú és asztaldísz készítésébe, a jókedvű alkotás és beszélgetés igazi karácsonyi hangulatot teremtett.

A szorgos kezek alatt szebnél-szebb egyedi alkotások készültek.

A készülődésben elfáradt résztvevők finom falatozássl és János atya áldó szavaival zárták a délelőttöt.