A Szent Imre Római Katolikus Plébánia nyertes pályázata által támogatva.
Pályázat neve: „ Társadalmi szerepvállalás erősítése a közösségek fejlesztésével”
Nyilvántartási száma: EFOP-1.3.5-16-2016-00503
Információ: Tóth Annamária 88-786-667

NOVEMBER HÓ

November 11. Szent Márton napi rendezvény

Helyszín: Balatonalmádi

Kapcsolattartó: Kováts Anna, 06 20 5185141

Márton napi családi délután helyszíne a Pannónia Kulturális Központ. 15 órától az ünnephez kapcsolódó kézműves foglalkozásokkal, lámpás készítéssel és ügyességi versenyekkel várjuk a kis- és nagygyermekes családokat. Óriás családi társasjátékkal végigjárhatják Szent Márton útját. Interaktív mesejátékot követően 17:30 órától lampionos felvonulás.

November 18. Adventi kézműves foglalkozás

Helyszín: Római Katolikus Plébánia

Kapcsolattartó: Ságiné Szecsődi Tünde, 06 30 2514919

A foglalkozáson egy kézi készítésű templomos fa mécsestartó elkészítésére hívjuk a kikapcsolódni és alkotni vágyódó anyukákat, melyet többféle technika alkalmazásával fogjuk megvalósítani.