Október 21-én, szombaton reggel szerveztük az őszi családos napot.

Kilenc óra előtt  már megérkeztek a legfrissebb családok, a többiek fél 11-ig folyamatosan jöttek. Családonként egy dísztököt választhattak, amit azután a plébánia nagytermében kezdtünk faragni. 10 órakor János Atya rövid elmélkedést vezetett, amelyen mindannyian részt vettünk.

Ezután, aki akarta. folytathatta a be nem fejezett munkát,  szabadtéri helyszínen focimeccs kezdődött, néhány anyuka, apuka irányításával lehetett közösen palacsintát  sütni, kóstolni.

A plébánia alagsori termében a  lányok, anyukák, ügyes kezű fiúk kézműves függődekorációkat, ablakdíszt barkácsolhattak otthonra papírból, gesztenyéből.

Az óvodás, kisiskolás korosztályt könnyebb papírmunka várta, voltak kitartást igénylő díszek, amelyeket a kicsik szülővel együtt, a nagyobbak önállóan  készíthettek el.

Fél egyre mindenki megéhezett  a kitartó munkában, vagy a szaladgálásban, salátát, hidegtálat ebédeltünk.