Az elmúlt év őszén a Kormány térítésmentesen átengedte Városunknak az egykori jezsuita kolostort és az azt övező kertet. A Város Önkormányzata, lelkes helybéli polgárokkal együttműködve, a Plébánia támogatásával szeretné ezt a komplex barokk épület együttest, az ősi Szent Márton templommal, a Szent Ignác templommal és a Magtárral együtt értékes kulturális rendezvények helyszínévé tenni; nem csak egy rövid nyárra, hanem hosszú távon is.

Ezt az esztendőt „főpróbának” is nevezhetjük.

Tisztelettel ajánlom mindenki figyelmébe az Új Almádi Újság júniusi számát; annak is a középső íveit, amely bőséges tájékoztatást ad az előttünk álló nyári főszezon értékes, lelket, szellemet emelő rendezvényeiről.

Az újság minden itt tartózkodóhoz eljut, ám, aki még nem kapta meg ezt a kiadványt, az bátran vegyen el belőle egy példányt a szokott helyről!

CsatolmányMéret
vb-programfuzet.pdf1.56 MB