Sokak várakozását teljesítve Plébániánk ebben az évben is megrendezi az immár hagyományosnak is tekinthető farsangi bálját.

Február 15-ről, 16-ra virradó éjszaka kerül rá sor, ezúttal új helyszínen a

vörösberényi „Magtár” rendezvény-központban.

18 órától érkezés, 19 órakor megnyitó,

majd Káplán György énekművész műsora.

Ezt követően vacsora.

Előzetes jelentkezés a belépődíj megfizetésével a szentmisék előtt és után, valamint a Plébánián.

A belépődíj 5500 Ft, amely tartalmazza a vacsorát és hozzájárulást a zene, valamint a fűtés számla költségéhez, a terem feldíszítéséhez, valamint alkoholmentes ital beszerzéséhez.

Alkoholt tartalmazó italról – mértékkel! - mindenkinek magának kell gondoskodnia.

Süteményt, pogácsát a „batyus bálokhoz” hasonlóan a közös asztalra szívesen fogadunk. Hasonlóképpen tombola tárgyak felajánlását is szívesen vesszük, ezeket a Plébániára kell eljuttatni, legkésőbb a bált megelőző héten, szerdáig.